Silikonová Forma Pralinky

Silikonová forma na výrobu pralinek-3 druhy

chtěli byste si sami vyrábět pralinky?s touto silikonovou formou je to snadné!!!!!!!! díky flexibilní struktuře,nelepivým vlastnostem silikonua jeho hladkému povrchu,můžete rychle a snadno dosáhnout skvělých výsledků. Formy na výrobu pralinek , jsou vyrobeny ze speciálního silikonového materiálu, který oplývá celou řadou vynikajících vlastností. Měkká ,flexibilní a snadno použitelná – odolnost vůči teplotám –20°c do +230°c – vhodné do plynové, elektrické, horkovzdušné i mikrovlnné trouby – možnost uskladnění v mrazničce 

údržba silikonové formy je velice snadná, i prostřednictvím myčky na nádobí. Jejich použití je snadné jelikož při pečení nepřipaluje ani nelepí, snadné vyklopení zaručí požadovaný vzhled a kvalitu.  

jednoznačná výhoda silikonových výrobků spočívá ve velké úspoře skladovacího místa. Díky vysoké teplotní odolnosti můžete do formy nalít horkou čokoládu a poté ji nechat ztuhnout v mrazničce.. Také se hodí pro tvarování fondánu ,který je velice oblíbeným cukrářským materiálem.  .  

rozměry:21 x11x1,5 cm.

skladem
215 Kč
Množství:


Podobné produkty